Jest 13 produktów.

Aktywne filtry

Traktor Oleo-Mac OM 106/24 KH Exclusive

Availability: Out of stock
Kosiarka samojezdna z koszem Oleo-Mac OM 106/24 KH to traktor łączący w sobie wytrzymałość, niezawodność oraz wydajność. Wyposażony w powiększoną pojemność kosza 320l. Model Exclusive został skonstruowany na bazie sprawdzonego i przetestowanego na przestrzeni wielu sezonów modelu OM106/24KH, który został wyposażony w szereg udoskonaleń oraz nowoczesny design.
Możliwość dokupienia różnych akcesoriów, jak np. przyczepka, pług śnieżny, walec, sprawiają, że jest to maszyna wielofunkcyjna, którą można wykorzystywać cały rok.

Traktor Oleo-Mac OM 92/24 KH

Availability: Out of stock
Kosiarka samojezdna Oloe-Mac OM 92/24 KH to wytrzymały,  kompaktowy i zwrotny traktor. Idealny do częstego użytku w otoczeniu domowym, na obszarach średniej wielkości (do około 4000-5000 m kw.) Zaprojektowane przy użyciu tych samych rozwiązań technologicznych , jak w modelach do zastosowań profesjonalnych, łączą w sobie doskonałe osiągi i komfort, czyniąc pracę czystą przyjemnością. Możliwość dokupienia różnych akcesoriów, jak np. deflektor czy przyczepkę, sprawia, że ta maszyna staje się bardziej wszechstronna.

Traktor Oleo-Mac OM 92/16 KH

Availability: Out of stock
Kosiarka samojezdna Oloe-Mac OM 92/16 KH to wytrzymały,  kompaktowy i zwrotny traktor. Idealny do częstego użytku w otoczeniu domowym, na obszarach średniej wielkości (do około 4000 m kw.) Zaprojektowane przy użyciu tych samych rozwiązań technologicznych , jak w modelach do zastosowań profesjonalnych, łączą w sobie doskonałe osiągi i komfort, czyniąc pracę czystą przyjemnością. Możliwość dokupienia różnych akcesoriów, jak np. deflektor czy przyczepkę, sprawia, że ta maszyna staje się bardziej wszechstronna.